20 000,00 PLN (66,67 PLN)

Klimatyczny dom na Starej Saskiej Kępie

Dom (Segment środkowy) na wynajem,
Warszawa, Wąchocka

Kontakt z agentem: RS Real Estate
Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:
Oferta wynajmu luksusowego domu w najwyższym standardzie wykończenia położonego w prestiżowej części starej Saskiej Kępy. Dom jest po generalnym remoncie.
W pobliżu szkoła francuska, liczne restauracje, park.

Piękne miejsce do spacerów, biegania, jazdy na rowerze, pływania, cudowne dla rodzin z dziećmi. Tylko 10 min jazdy do centrum.

OPIS POMIESZCZEŃ:
PARTER: salon z jadalnią (30 m²), kuchnia (18 m²), hall (10 m²), WC. Z salonu wyjście na taras (15 m²) i do ogrodu.

I PIĘTRO: sypialnia (20 m²) połączona z i łazienką (10 m²), 2 sypialnie (15 m² i 14 m²), łazienka (11 m²), garderobą (7 m²) i hall (6 m²).

II PIĘTRO: sypialnia (35 m²), gabinet (13 m²), sauna z łazienką (15 m²), garderoba (9 m²).

PIWNICA: garaż na dwa samochody (30 m²), kotłownia, pomieszczenie gospodarcze.

INFORMACJE DODATKOWE:
Opłaty dodatkowe: energia elektryczna, woda i ogrzewanie wg odczytu liczników.
Monitoring Solid Security.

Mapa
Kontakt z agentem

RS Real Estate

Beata Puszczewicz
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.