Nowy partner RS Group w Wielkopolsce. Malva Nieruchomości rozkwita w Turku!

  • Data dodania: 26.09.2023
  • Autor wpisu: Marcin Tauber
Dzielimy się z Państwem informacją o pozyskaniu nowego, dynamicznego Partnera w miejscowości Turek w Wielkopolsce.
Michał Kocik, reprezentujący Malva Nieruchomości, dołączył do naszego zespołu jako doświadczony pośrednik nieruchomości. o imponującym dorobku i głębokich kompetencjach w branży.

Malva Nieruchomości – projekt, który rozkwitnie!

Już od ponad roku, po zdaniu egzaminu pośrednika nieruchomości, Michał Kocik dzięki swojej pasji i zaangażowaniu, rozwija lokalny rynek nieruchomości. Malva Nieruchomości to autorski koncept łączący w sobie doskonałą znajomość realiów lokalnego rynku, pasję i gotowość do sprostania wszelkim wyzwaniom i oczekiwaniom klientów.

Wybierając Malva Nieruchomości postawiliśmy na:

Doświadczenie i profesjonalizm: Michał Kocik to specjalista, który wciąż doskonali swoje umiejętności w branży nieruchomości. Jego doświadczenie przekłada się na jakość obsługi Klienta oraz skuteczność działań, co wzbogaci naszą ofertę usług.
Lokalną wiedzę: jako mieszkaniec Turku i zaangażowany społecznik, Michał posiada głęboką wiedzę na temat lokalnego rynku nieruchomości. To kluczowe, aby skutecznie doradzać Klientom i zapewniać im jak najlepsze rozwiązania.
Sieć Klientów: Dzięki swojemu zaangażowaniu w życie lokalnego społeczeństwa, Michał Kocik dysponuje szeroką siecią Klientów i partnerów biznesowych. To otwiera nowe możliwości współpracy i rozwoju naszej firmy, co z kolei przełoży się na większą integrację z lokalnymi interesariuszami i zwiększeniem naszej widoczności na rynku.
Zaufanie: Michał Kocik nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i kompetencje, co jest zgodne z naszymi wartościami jako RS Group. Na pierwszym miejscu stawiamy dążenie do doskonałości i zadowolenie naszych Klientów.

Pozyskanie Michała Kocika jako nowego Partnera w Wielkopolsce Wschodniej jest znaczącym krokiem w rozwoju RS Group. Jego doświadczenie, lokalna wiedza i zaangażowanie w społeczność to wartości, które wzbogacą naszą firmę i pomogą nam jeszcze lepiej obsługiwać naszych Klientów. Cieszymy się na przyszłą współpracę z Malva Nieruchomości i jesteśmy pewni, że razem osiągniemy wiele sukcesów.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.