Apartament Bliska Wola | Wysoka stopa zwrotu

lokalizacja: Warszawa, Aleja Prymasa Tysiąclecia

799 000 PLN

26 043 PLN / m2

Opis nieruchomości

**Inwestycyjny Apartament z Widokiem na panoramę Warszawy o powierzchni 30,68 m2**

Wysoki potencjał inwestycyjny gwarantowany jest nie tylko przez sprzyjającą lokalizację, ale również trwałe i jakościowe materiały wykończeniowe. Pokrycie podłogi trwałą hotelową wykładziną umożliwia przyszłemu inwestorowi stały dochód bez obaw o ewentualny kosztowny remont. Aktualnie lokal jest zarządzany przez firmę obsługującą najem krótkoterminowy, co zapewnia comiesięczny stały dochód bez fizycznego zaangażowania właściciela.

Potencjał Inwestycyjny:
Apartament położony na 8. piętrze inwestycji Bliska Wola przy Alei Prymasa Tysiąclecia 83a, oferuje niezapomniany widok na panoramę Warszawy. Ze względu na bliskość targów EXPO XXI oraz doskonałą lokalizację względem pozostałych rejonów miasta, apartament oferuje wysoką stopę zwrotu ROI przy najmie krótkoterminowym. Duże zainteresowanie gości targowych pozwala na utrzymanie wysokiego obłożenia przez większość roku.

Opis Apartamentu:
Dwupokojowy apartament o łącznej powierzchni 30,68m2 składa się z:

salonu wyposażonego w rozkładaną sofę, biurko z fotelem biurowym i TV,
aneksu kuchennego z wyspą z 2 krzesłami barowymi, pokrytego spiekiem kwarcowym,
łazienki z prysznicem,
sypialni z hotelowym łóżkiem małżeńskim, mogącym szybko zamienić w 2 x łóżko pojedyncze

Wyposażenie lokalu:
W cenie sprzedaży zawarte są liczne udogodnienia, takie jak 2x TV z telewizją Netia, Internet Wi-Fi, klimatyzacja centralna, ekspres do kawy. To wszystko sprawia, że niniejszy lokal nie wymaga wkładu finansowego.

Lokalizacja:
Apartament położony jest w sąsiedztwie licznych sklepów, restauracji, salonów bilardowych oraz centrów handlowych. Doskonała komunikacja miejska umożliwia szybkie dotarcie do każdego zakątka stolicy, co przyciąga turystów i podróżnych służbowych.

Dodatkowe Informacje:
Apartament sprzedawany jest wraz z miejscem postojowym na oddzielnej KW w cenie 50 000 zł.

Kontakt do opiekuna:

RS Real Estate

Beata Puszczewicz
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.