Nowoczesny, parterowy dom - w sąsiedztwie lasu

lokalizacja: Droszków, Wrzosowa

1 445 000 PLN

8 194 PLN / m2

Opis nieruchomości

*Rezerwacja*.   Przedstawiamy Państwu unikalną ofertę sprzedaży wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 142,60m2 (powierzchnia całkowita 176.35m2).

Lokalizacja: w sąsiedztwie lasu, w doskonale zagospodarowanym ogrodzie z basenem.

Nieruchomość położona jest w powiecie zielonogórskim, w malowniczym Droszkowie przy ul. Wrzosowej.

Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca zapewniającego prywatność, w którym będą mogły żyć w harmonii z naturą.
Dom sąsiaduje z pięknym sosnowym lasem, gwarantującym spokój oraz możliwość cieszenia się przyrodą na wyciągnięcie ręki.

Na terenie posesji znajduje się klasycznie zaprojektowany i zagospodarowany ogród, oferujący wiele udogodnień do wypoczynku.
Niewątpliwie atrakcją jest basen z podgrzewaną wodą, który zapewnia duży komfort użytkowania przez cały sezon.
Klimatyczna sauna fińska stanowi dodatkową przestrzeń na relaks i regenerację.

Z posesji do centrum Zielonej Góry dojedziemy w około kwadrans, na plaże jeziora sławskiego dotrzemy w 20 minut.
Do największych winnic w okolicy (Zabór) docieramy w około 3 minuty.

Dom został urządzony ze smakiem, z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości, co jest widoczne w każdym detalu.

Wewnątrz domu odnajdą Państwo cztery przestronne pokoje oraz salon z kominkiem, który tworzy ciepłą i przytulną atmosferę.
Dodatkowe możliwości daje poddasze, które po adaptacji może być przestrzenią do pracy twórczej, lub wypoczynku.

Wysokiej klasy panele fotowoltaiczne  zapewniają ekologiczny i ekonomiczny system ogrzewania.
Podgrzewane podłogi to dodatkowy atut tej nieruchomości, który z pewnością docenią przyszli mieszkańcy.

Na terenie posesji znajduje się również dwustanowiskowy garaż, a całość terenu jest ogrodzona.
Dojazd do nieruchomości zapewnia utwardzona droga, co gwarantuje wygodny dostęp o każdej porze roku.
Dom został wybudowany z materiałów wysokiej jakości w 2017 roku i jest oferowany w bardzo dobrym stanie technicznym.
Dostępność przewidziana jest na drugi kwartał 2025 roku.

To wyjątkowa okazja, by stać się właścicielem miejsca, które łączy komfort, elegancję i naturę w jednym.
Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów tej oferty oraz umówienia się na prezentację tej niezwykłej nieruchomości.

Szczegóły oferty: RS NIERUCHOMOŚCI Zielona Góra - JAROSŁAW MELNICZAK, tel. 605 080 622

Kontakt do opiekuna:

RS Real Estate

Jarosław Melniczak
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.